Informacinių technologijų respublikinio konkurso
„Kvietimas „Kovo 11- ąją švęskime laisvę!“ - 2023“ nugalėtojai
I vieta
Goda Kalvaitytė, Kauno Senamiesčio progimnazija Vaiva Bernackaitė, Alytaus šv.Benedikto gimnazija
II vieta
Gytė Tamulevičiūtė, Alytaus Dainavos progimnazija Modesta Velykytė, Kauno Senamiesčio progimnazija
III vieta
Vaiva Kontvainytė, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija Emilis Čižauskas, Plungės „Ryto“ pagrindinė mokykla
Goda Kalvaitytė, Kauno Senamiesčio progimnazija
Modesta Velykytė, Kauno Senamiesčio progimnazija
Tauras Danikauskas, Kauno Senamiesčio progimnazija
Viltė Chaizytė, Alytaus Dainavos progimnazija
Simonas Balionis, Alytaus Dainavos progimnazija
Rapolas Raugaila, Alytaus Dainavos progimnazija
Paulina Jazavitaitė, Alytaus Dainavos progimnazija
Nojus Marcinkevičius, Alytaus Dainavos progimnazija
Motiejus Baliukonis, Alytaus Dainavos progimnazija
Matas Slavinskas, Alytaus Dainavos progimnazija
Lėja Bieliauskaitė, Alytaus Dainavos progimnazija
Jokūbas Astrauskas, Alytaus Dainavos progimnazija
Isabela Ardzevičiūtė, Alytaus Dainavos progimnazija
Gytė Tamulevičiūtė, Alytaus Dainavos progimnazija
Domantas Tarailė, Alytaus Dainavos progimnazija
Austėja Remeikaitė, Alytaus Dainavos proginmazija
Aistė Sabestinaitė, Alytaus Dainavos progimnazija
Emilis Čižauskas, Plungės „Ryto“ pagrindinė mokykla
Elija Kraujutytė, Plungės „Ryto“ pagrindinė mokykla
Adelė Banaitytė, Šiaulių „Juventos“ progimnazija
Aistė Plaipaitė, Šiaulių „Juventos“ progimnazija
Dominyka Gediminaitė, Šiaulių „Juventos“ progimnazija
Elzė Čelkytė, Šiaulių „Juventos“ progimnazija
Gabija Jasaitytė, Šiaulių „Juventos“ progimnazija
Austėja Žintilytė, Šiaulių „Juventos“ progimnazija
Rusnė Sutkutė, Šiaulių „Juventos“ progimnazija
Mėta Gurejeva, Šiaulių „Juventos“ progimnazija
Kotryna Neifaltaitė, Alytaus šv.Benedikto gimnazija
Austėja Rutkauskaitė, Alytaus šv.Benedikto gimnazija
Viljamas Baladinskas, Alytaus šv. Benedikto gimnazija
Ieva Lukšytė, Alytaus šv.Benedikto gimnazija
Vaiva Bernackaitė, Alytaus šv.Benedikto gimnazija
Eleonora Gecevičiūtė, Alytaus šv.Benedikto gimnazija
Pijus Žukauskas, Alytaus šv.Benedikto gimnazija
Adomas Norkevičius, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija
Andajus Būzius, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija
Kotryna Karvelytė, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija
Melita Gokaitė, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija
Miglė Neverdauskaitė, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija
Miglė Šidlauskaitė, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija
Ugnius Baltrušaitis, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija
Vaiva Kontvainytė, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija
Aurelija Baubonytė, Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija
Gabija Baublytė, Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija
Kamilė Kurliauskaitė, Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija
Leila Eidukonytė, Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija
Luka Akelytė, Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija
Mėja Orinaitė, Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija
Ugnė Adomaitytė, Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija
Urtė Matijošaitytė, Marijampolės „Šaltinio“ progimnazija
Dovilė Varnaitė, Kauno Senamiesčio progimnazija